DISKUZE K ČLÁNKU Battle royale pro Battlefield V v novém videu

Battle royale bere herní svět útokem, a tak není divu, že i populární série jako je Battlefield dostane svoji dávku též. Video, které si můžete prohlédnout nahoře, ukazuje, na co se můžeme těšit. Battlefield získá obohacení s názvem Firestorm a my jsme zvědaví, jak si ve světě Fortnite, Apex, PUBG a podobných povede. Video však není oficiální, a tak je tu i možnost, že se jedná o pouhý podvrh.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.