Videa

Uniklé video k Firestormu pro Battlefield V (1:30) | video: YouTube

Battle royale pro Battlefield V v novém videu

11.03.2019 000 18:40 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Battle royale bere herní svět útokem, a tak není divu, že i populární série jako je Battlefield dostane svoji dávku též. Video, které si můžete prohlédnout nahoře, ukazuje, na co se můžeme těšit. Battlefield získá obohacení s názvem Firestorm a my jsme zvědaví, jak si ve světě Fortnite, Apex, PUBG a podobných povede. Video však není oficiální, a tak je tu i možnost, že se jedná o pouhý podvrh.

Zdá se, že jisté novinky v tomto herním žánru můžeme očekávat. Podstatnou informací je to, že ve hře bude možnost použití bojových vozidel. Můžeme tak proti soupeřům vyrazit po vlastních nebo sednout do tanku a postřílet pár lidí dělem. Další z novinek ukazuje na uzavírající hranici kruhu, která jak spálí všechno, co se objeví za ní.

Jediná věc, kterou nám video nesdělilo, je datum vydání. Jelikož trailer není přímo od EA, není tak divu, že tento podstatný fakt v traileru chybí. Společnost však své vyjádření ještě nevydala, proto je možné, že v brzké budoucnosti bude zveřejněno více věcí, které nám snad prozradí víc.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Battle royale pro Battlefield V v novém videu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.