DISKUZE K ČLÁNKU Zdá se, že na samotné vydání Cyberpunku 2077 si ještě nějakou dobu počkáme

V nedávné době jsme vás informovali o přítomnosti Cyberpunku 2077 na letošní E3. To však nebylo až tak velké překvapení, jelikož hra od vývojářů ze studia CD Projekt Red vyvolává kladné ohlasy herních fanoušků, kteří pochopitelně chtějí vědět víc. Spousta hráčů si navíc myslela, že se tohoto kousku dočkáme už brzy. Nyní se však zdá, že na hře je třeba udělat ještě spousty práce, a tak nám herním nadšencům nezbývá nic víc než jen čekat.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.