Videa

Vytváření Cyberpunku 2077 (4:59) | video: YouTube

Zdá se, že na samotné vydání Cyberpunku 2077 si ještě nějakou dobu počkáme

10.03.2019 000 20:34 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

V nedávné době jsme vás informovali o přítomnosti Cyberpunku 2077 na letošní E3. To však nebylo až tak velké překvapení, jelikož hra od vývojářů ze studia CD Projekt Red vyvolává kladné ohlasy herních fanoušků, kteří pochopitelně chtějí vědět víc. Spousta hráčů si navíc myslela, že se tohoto kousku dočkáme už brzy. Nyní se však zdá, že na hře je třeba udělat ještě spousty práce, a tak nám herním nadšencům nezbývá nic víc než jen čekat.

Před pár dny bylo také vypuštěno video tykající se práce na samotné hře. Zde jsme v pěti minutách mohli slyšet zajímavé informace a dozvěděli jsme se, jak to momentálně se samotnou tvorbou vypadá. To nejpodstatnější však zůstalo tajemstvím. Stále tak trvá stanovisko, že hra světlo světa spatří až přijde její čas a bude kompletně připravená.

My jsme však přesto rádi, že víme alespoň něco, i když informace pro nás osobně nejsou až tak povzbuzující. Doufejme však, že čekání bude stát za to.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Zdá se, že na samotné vydání Cyberpunku 2077 si ještě nějakou dobu počkáme

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.