Days Gone je hotový. Stačí doladit chyby a vydat

Tvůrci na svém twitterovém účtu oznámili, že Days Gone vstoupil do tzv. "gold fáze".

Days Gone

Days Gone FOTO: Playstation Store

Loňský rok PlayStation na plné čáře převálcoval svého hlavního konkurenta v podobě Xboxu, když vydal další povedené a skvěle prodávané exkluzivity. Účet otevřel God of War se zbrusu novým zasazením, následně navázala výborná adventura plná zásadních rozhodnutí s názvem Detroit: Become Human a začátkem podzimu zase zazářil Spider-Man. Letos tedy fanoušci neočekávají nic jiného než další nálož exkluzivit.

A dočkají se. 26. dubna totiž vychází několikrát odložený titul s názvem Days Gone, jenž láká fanoušky hned na několik zajímavých prvků. V první řadě je to správa vlastní motorky, kterou budeme muset náležitě živit nejen palivem, ale i nezbytnými úpravami a opravami. Zajímavý bude i systém zásob, kterých se v okolí nebude povalovat příliš mnoho, což bude hráče nutit do rozhodnutí, která následně ovlivní i celkovou hratelnost. A nesmíme zapomenout ani na pořádnou hordu nemrtvých, kterými ostatně v prvních ukázkách všechny fanoušky tvůrci naprosto dostali.

A proto jsme rádi, že už nebudeme muset čekat dlouho, abychom si tento titul zahráli. Ten totiž vstoupil do tzv. "gold fáze", což znamená, že je hotový a dolaďují se už jen chyby. Vývojáři to oznámili skrze svůj účet na Twitteru.

Doufáme, že stejný pocit budeme mít i my při samotném vydání. Zatím ale strach nemáme, protože od lidí, kteří si tento kousek mohli vyzkoušet, zatím slyšíme jen samá slova chvály.

Stařičký gameplay z Days Gone (10:26) | zdroj: YouTube

Témata: Days Gone | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Days Gone je hotový. Stačí doladit chyby a vydat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.