Days Gone je hotový. Stačí doladit chyby a vydat

Tvůrci na svém twitterovém účtu oznámili, že Days Gone vstoupil do tzv. "gold fáze".

Days Gone

Days Gone FOTO: Playstation Store

Loňský rok PlayStation na plné čáře převálcoval svého hlavního konkurenta v podobě Xboxu, když vydal další povedené a skvěle prodávané exkluzivity. Účet otevřel God of War se zbrusu novým zasazením, následně navázala výborná adventura plná zásadních rozhodnutí s názvem Detroit: Become Human a začátkem podzimu zase zazářil Spider-Man. Letos tedy fanoušci neočekávají nic jiného než další nálož exkluzivit.

A dočkají se. 26. dubna totiž vychází několikrát odložený titul s názvem Days Gone, jenž láká fanoušky hned na několik zajímavých prvků. V první řadě je to správa vlastní motorky, kterou budeme muset náležitě živit nejen palivem, ale i nezbytnými úpravami a opravami. Zajímavý bude i systém zásob, kterých se v okolí nebude povalovat příliš mnoho, což bude hráče nutit do rozhodnutí, která následně ovlivní i celkovou hratelnost. A nesmíme zapomenout ani na pořádnou hordu nemrtvých, kterými ostatně v prvních ukázkách všechny fanoušky tvůrci naprosto dostali.

A proto jsme rádi, že už nebudeme muset čekat dlouho, abychom si tento titul zahráli. Ten totiž vstoupil do tzv. "gold fáze", což znamená, že je hotový a dolaďují se už jen chyby. Vývojáři to oznámili skrze svůj účet na Twitteru.

Doufáme, že stejný pocit budeme mít i my při samotném vydání. Zatím ale strach nemáme, protože od lidí, kteří si tento kousek mohli vyzkoušet, zatím slyšíme jen samá slova chvály.

Stařičký gameplay z Days Gone (10:26) | zdroj: YouTube

Témata: Days Gone | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Days Gone je hotový. Stačí doladit chyby a vydat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.