Šílenost! První aktualizace pro The Division 2 bude mít na PS4 90GB

Na dalších platformách sice tolik místa nezabere, i tak ale půjde o pořádného “macka”.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 FOTO: The Verge

Věk člověk nezastaví a pokrok už vůbec ne. Ten můžeme vidět všude kolem sebe. Televize a monitory jsou čím dál tenčí, telefony nadupanější a dokonce i psí obojky už se umí připojit k internetu a odesílat patřičná data svému majiteli. A technický pokrok můžeme vidět i na počítačových a konzolových hrách, jejich grafika vypadá rok od roku lépe a celkový pocit z hraní je obecně také lepší. Tedy až dokud nezjistíte, kolik místa bude nutné pro nový titul připravit.

A co kdybychom vám řekli, že u krabicové verze The Division 2 na PS4 to bude více než 150 GB? Šílenost? Ale kdeže! Samotná hra ukousne minimum, problém totiž tkví v aktualizaci, která bude mít téměř 92 GB.

Jak píší sami tvůrci v sekci FAQ, finální velikost na disku po instalaci patche bude v rozmezí 88 - 92 GB. Na stejné číslo se pak dostane samotná aktualizace, kterou bude muset stáhnout každý bez ohledu na digitální či krabicovou distribuci. Počítačoví hráči a majitelé Xboxu One také čeká pořádná zátěž, nebude to ale tak hrozné jako v případě PlayStationu 4. Tady totiž postačí 48 - 52 GB. Stejnou část disku si pak ukousne i samotná hra.

Ubisoftu ale musíme dát alespoň malé bezvýznamné plus za to, že tento patch bude možné stahovat už čtyři dny před vydáním, tedy 11. března. I majitelé slabšího připojení by tak měli mít dostatek času.

Launch trailer k Tom Clancy's The Division 2 (2:20) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šílenost! První aktualizace pro The Division 2 bude mít na PS4 90GB

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.