Šílenost! První aktualizace pro The Division 2 bude mít na PS4 90GB

Na dalších platformách sice tolik místa nezabere, i tak ale půjde o pořádného “macka”.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 FOTO: The Verge

Věk člověk nezastaví a pokrok už vůbec ne. Ten můžeme vidět všude kolem sebe. Televize a monitory jsou čím dál tenčí, telefony nadupanější a dokonce i psí obojky už se umí připojit k internetu a odesílat patřičná data svému majiteli. A technický pokrok můžeme vidět i na počítačových a konzolových hrách, jejich grafika vypadá rok od roku lépe a celkový pocit z hraní je obecně také lepší. Tedy až dokud nezjistíte, kolik místa bude nutné pro nový titul připravit.

A co kdybychom vám řekli, že u krabicové verze The Division 2 na PS4 to bude více než 150 GB? Šílenost? Ale kdeže! Samotná hra ukousne minimum, problém totiž tkví v aktualizaci, která bude mít téměř 92 GB.

Jak píší sami tvůrci v sekci FAQ, finální velikost na disku po instalaci patche bude v rozmezí 88 - 92 GB. Na stejné číslo se pak dostane samotná aktualizace, kterou bude muset stáhnout každý bez ohledu na digitální či krabicovou distribuci. Počítačoví hráči a majitelé Xboxu One také čeká pořádná zátěž, nebude to ale tak hrozné jako v případě PlayStationu 4. Tady totiž postačí 48 - 52 GB. Stejnou část disku si pak ukousne i samotná hra.

Ubisoftu ale musíme dát alespoň malé bezvýznamné plus za to, že tento patch bude možné stahovat už čtyři dny před vydáním, tedy 11. března. I majitelé slabšího připojení by tak měli mít dostatek času.

Launch trailer k Tom Clancy's The Division 2 (2:20) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šílenost! První aktualizace pro The Division 2 bude mít na PS4 90GB

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.