Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušejte si akční řežbu ze světa Warhammeru či Connan Exiles

Další víkend se blíží, což znamená jediné - hry zdarma!

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: www.vg247.com

Je pátek, poslední pracovní den v týdnu, který předznamenává blížící se dva dny volna. Už to je důvod k velké radosti. Co když vám ale řekneme, že si můžete přes víkend zahrát hned dvě skvělé hry úplně zdarma?

img-responsive

Warhammer: Vermintide II | foto: Steam

První z nich je Warhammer: Vermintide 2. Přesně rok starý akční titul z dílny studia Fatshark nabízí pětici hrdinů, kooperaci až ve čtyřech hráčích a příběhovou linku, kterou je možné pokořit zhruba za 10 hodin. To znamená, že pokud se do tohoto kousku pustíte už dnes, do neděle budete mít s kamarády hotovo.

Kdybyste ale neměli dost a chtěli pokračovat dál, můžete využít časově omezené akce, během níž lze Vermintide 2 pořídit za necelé tři stovky. Sběratelská edice se stejnou 60% slevou je pak dostupná za zhruba 450 korun.

Dalším do party je survival kousek inspirovaný světem Barbara Conana. Ten proslavil zejména Arnold Schwarzenneger ve stejnojmenném filmu, o jeho další rozšíření se ale postarala společnost Funcom s počinem nazvaným Conan Exiles.

img-responsive

Conan Exiles | foto: Funcom

Do pondělí, kdy skončí možnost Conana osahat, toho určitě moc nestihnete, ale základní mechaniky a vydatný pohled do tohoto propracovaného světa může být pro spoustu fanoušků survival žánru dostatečným lákadlem. A není se čemu divit, protože toho tvůrci za dva roky od vydání stihli opravdu hodně. Hru obohatilo masivní rozšíření Frozen North, které přidalo další lokaci a mechaniku šplhání.

Ať už máte knihovničku napěchovanou po okraj, nebo v ní nic není, jsme si jistí, že tento víkend si rozhodně na nedostatek her stěžovat nebudete. Jak Conan Exiles, tak Warhammer: Vermintide 2 totiž rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušejte si akční řežbu ze světa Warhammeru či Connan Exiles

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.