H1Z1 hlásí návrat. Pod novým jménem a vývojářem chce opět prorazit ve světě battle royale her

Mysleli jste, že tento kousek odešel na věčnost? Tak jste se zmýlili!

Z1 Battle Royale

Z1 Battle Royale FOTO: Steam

H1Z1 a jeho mod King of the Kill patřil po dlouhou dobu k lídrům v sektoru battle royale her. V době své největší slávy, tedy v létě 2017, dosahovaly počty hráčů až na 150 tisíc. Potom ale přišel pád a migrace komunity k propracovanějším hrám stejného žánru. Ani změna z premium modelu na free-to-play nepomohla, a tak se zdálo, že je s tímto kouskem konec. H1Z1 ale vstává z mrtvých.

Mění jméno, takže jej nově na Steamu nelezneme pod názvem Z1 Battle Royale. To ale není jediné, co se změnilo. O Z1 se nově budou starat i jiní vývojáři NantG, kteří se pokusí přivést zpět k životu nejen celý titul, ale i některé zahozené nápady. Vrací se tak některé staré animace, mechaniky vozidel, zbraně i prvky soubojů, které si staří pardálové určitě pamatují.

Krom zaprášených funkcí přibyly i novinky. To nejdůležitější je samozřejmě obsah, kterým budou vývojáři uživatele v pravidelných intervalech krmit. Všichni se tak mohou těšit na denní a týdenní výzvy, jejichž plnění bude náležitě odměněno kredity.

Ty lze získat zabíjením a následným vybíráním obsahu batohů nebožtíků. Některé z nich totiž obsahují útržky, které se dělí na dva druhy - červené a modré. Červené mají mnohem větší hodnotu, takže k získání bedny postačí pouze pět z nich. Modrých je potom potřeba nasbírat alespoň 20. A pokud se vám to povede, získáte 100 herních kreditů.

Za postup v hodnocených hrách a získaný rank poté budou na konci sezóny dostupné další odměny v podobě speciální bundy s motivem dané úrovně, které se hráči podaří dosáhnout. Ti nejlepší potom budou pozvání na tzv. "Showdown", tedy na turnaj těch nejlepších z nejlepších v daném regionu. Všichni účastníci, jichž bude v každé z pěti částí světa 65, pak dostanou upomínku v podobě skinů, přičemž ten nejlepší získá dvojici zbraní, batoh a helmu žluté barvy.

Tvůrci si toho zkrátka při příležitosti návratu legendárního H1Z1 připravili opravdu hodně. Pokud tedy patříte mezi veterány, nebo jste ještě žánrem battle royale nepolíbení, neváhejte a Z1 Battle Royale vyzkoušejte. Dostupný je exkluzivně na PC skrze distribuční platformu Steam.

Trailer k Z1 Battle Royale (1:41) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: H1Z1 hlásí návrat. Pod novým jménem a vývojářem chce opět prorazit ve světě battle royale her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.