Podle dostupných informací se můžeme těšit na novou postavu do hry Apex Legends.

Dočkáme se v blízké době obohacení?

Apex Legends

Apex Legends FOTO: Origin

Nějaká doba od vydání úspěšné novinky s názvem Apex Legends už uběhla a podle dostupných informací se máme na co těšit. Octana, který je popisován jako “High Speed Daredevil”, což pro nás v češtině znamená, že bude “rychlý jako fretka”, můžeme očekávat snad již v brzké době.

To, že to přijde, bylo jasné. Hra s početnou základnou fanoušků jako je Apex s sebou prostě musí přinést spoustu novinek pro udržení svých stávajících kvalit. Tohle by právě mohla být první z nich.

Pojďme se podívat na Octanovu “pasivku”. Ta lehce řečeno hráči umožní obnovení svého zdraví.  To znamená, že postava bude sama sebe uzdravovat v průběhu hry, nesmí však mezitím pobírat žádné poškození od nepřátelských hráčů.  Základní schopnost pak zpřístupní hráči možnost použit 10 % ze svého zdraví na zvýšení své rychlosti, a to až o 30 %. To se rozhodně hodí při konfliktech, kterým bude váš tým čelit. Tuto výhodu můžete využít po dobu šesti sekund, což postačí na útěk a následnou odplatu.

A teď to nejdůležitější. Tím je jeho ultimátní schopnost, která se ponese spíše v týmovém kontextu. Hráči totiž umožní použít Launch Pad, tedy vystřelovací podložku. Můžete tak svůj tým poslat jedním tlačítkem do bezpečí. Použití této schopnosti však bude na tvořivosti samotného hráče. Nikde totiž nestojí, že hráč nemůže Launch Pad použit pro vystřelení nepřátel do bezpečné vzdálenosti.

Kde se však tyto informace vzaly? Pocházejí od uživatele Redditu s nickem Day0fRevenge, který zde zveřejnil první z pohledů na novou postavu. Stalo se tak když si jeden z vývojářů studia Respawn Entertainment vzal svou práci domů, kde ve chvilce nepozornosti využil okamžiku jeho spolubydlící, který fotku vypustil do světa.

Nejedná se tak o přímo potvrzený fakt samotným studiem. Což fanoušky drží zkrátka a jistý nadhled pro tuto informaci je samozřejmě na místě. Nám tak nezbývá doufat, že tato novinka bude brzy zveřejněna i tvůrci a my se dočkáme obohacení do oblíbené hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podle dostupných informací se můžeme těšit na novou postavu do hry Apex Legends.

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.