Halo Infinite uvidíme i na letošní E3

Na E3 se objeví další z řady očekávaných her.

Halo Infinite

Halo Infinite FOTO: Techraptor.net

Debut nového dílu Halo bylo možné zpozorovat již v loňském roce, když byl uveden krátkým trailerem na E3. A podle ředitelky studia 343 Industries se další nálože informací dočkáme i letos. Uvedla to v nedávnem rozhovoru pro IGN, kde ve zkratce popsala, na co se fanoušci této série mohou těšit.

„Myslím, že jsme udělali dobré věci, a i špatné věci, ale co pro nás znamená Halo? Jedná se o naději, zázrak, hrdinství, lidskost, komunitu a spojování společnosti. To je to, co tento trailer představuje, a to je to, co chceme dělat."

Ross dále tvrdí, že nový díl Halo bude svým způsobem “duchovní restart”, což lze nejspíše chápat jako navrácení ke staré klasice, avšak v novém kabátku. Halo s sebou totiž přinese i nový engine, který vývojářům umožnil vytvořit o něco detailnější vizuál.

Kdy si však nové Halo budeme moci zahrát se zatím ještě nedozvíme. Předpokládá se však, že to bude jedna z prvních her pro novou generaci konzolí od Microsoftu. Jestli to bude pravda možná zjistíme už na letošní E3, kde nás podle sílících spekulací čeká i odhalení nového Xboxu.

E3 trailer na Halo Infinite (2:18) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo Infinite uvidíme i na letošní E3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.