Trine 4 se vrací ke kořenům. Čeká nás tradiční hratelnost z prvních dvou dílů a návrat 2,5D

Vývojáři přestávají experimentovat a vrací se k ověřené formuli. Za nás to je jen dobře!

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince FOTO: Steam

Skvělá zpráva! Frozenbyte končí s experimentováním a vrací se k osvědčené formuli. Ano, je to tak. Trine 4: The Nightmare Prince půjde ve šlépějích prvních dvou dílů a vrátí se zpět k 2,5D. Opět se tedy můžeme těšit na řešení zapeklitých hádanek v dobře známém plošinovkovém pohledu.

A to je jedině dobře. Samotné prodeje Trine a Trine 2 totiž ukázali, že tehdy šli vývojáři správnou cestou. Podle posledních informací se totiž prodalo více než osm milionů kopií a i když se na začátku Trine 3 prodával třikrát lépe než dvojka, na tak uspokojivá čísla s největší pravděpodobností nedosáhl.

Čtvrtý díl vychází už tento rok a bude k dostání jak v klasické edici, tak i ve speciální Ultimátní kolekci. V ní nalezneme všechny dosud vydané kousky společně s tím nadcházejícím, soundtrack v digitální podobě, art book, krabičku a mapu. Titul bude dostupný na PC skrze Steam a další distribuční platformy. Dá se tedy očekávat, že se dočká Epic Games Store i GOG.com. Dále pak vyjde na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

A jak se čtvrtý Trine líbí vám? Jste rádi, že se vrací ke svým kořenům, nebo byste raději viděli 3D zpracování jako ve trojce? Neváhejte a vyjádřete svůj názor v diskuzi pod tímto článkem, nebo zamiřte na naše facebookové stránky a podělte se o něj v komentářích.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trine 4 se vrací ke kořenům. Čeká nás tradiční hratelnost z prvních dvou dílů a návrat 2,5D

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.