Trine 4 se vrací ke kořenům. Čeká nás tradiční hratelnost z prvních dvou dílů a návrat 2,5D

Vývojáři přestávají experimentovat a vrací se k ověřené formuli. Za nás to je jen dobře!

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince FOTO: Steam

Skvělá zpráva! Frozenbyte končí s experimentováním a vrací se k osvědčené formuli. Ano, je to tak. Trine 4: The Nightmare Prince půjde ve šlépějích prvních dvou dílů a vrátí se zpět k 2,5D. Opět se tedy můžeme těšit na řešení zapeklitých hádanek v dobře známém plošinovkovém pohledu.

A to je jedině dobře. Samotné prodeje Trine a Trine 2 totiž ukázali, že tehdy šli vývojáři správnou cestou. Podle posledních informací se totiž prodalo více než osm milionů kopií a i když se na začátku Trine 3 prodával třikrát lépe než dvojka, na tak uspokojivá čísla s největší pravděpodobností nedosáhl.

Čtvrtý díl vychází už tento rok a bude k dostání jak v klasické edici, tak i ve speciální Ultimátní kolekci. V ní nalezneme všechny dosud vydané kousky společně s tím nadcházejícím, soundtrack v digitální podobě, art book, krabičku a mapu. Titul bude dostupný na PC skrze Steam a další distribuční platformy. Dá se tedy očekávat, že se dočká Epic Games Store i GOG.com. Dále pak vyjde na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

A jak se čtvrtý Trine líbí vám? Jste rádi, že se vrací ke svým kořenům, nebo byste raději viděli 3D zpracování jako ve trojce? Neváhejte a vyjádřete svůj názor v diskuzi pod tímto článkem, nebo zamiřte na naše facebookové stránky a podělte se o něj v komentářích.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trine 4 se vrací ke kořenům. Čeká nás tradiční hratelnost z prvních dvou dílů a návrat 2,5D

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.