Videa

Devil May Cry 5 - finální trailer (2:49) | video: YouTube

Devil May Cry 5 se blíží a zájem o vydání podporuje novým trailerem

05.03.2019 000 18:45 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Devil May Cry 5 bude dostupný k prodeji už tento týden a pro správné navození zájmu hráčů Capcom vydává svůj poslední finální trailer, který je nabitý akcí až k prasknutí. Varujeme však, že se v něm objevují i spoilery. Trailer přesto ukazuje, jak skvěle hra vypadá.

Můžeme si tak být zároveň jistí, že souboje budou tím hlavním aspektem hry, na který je potřeba se zaměřit. Navíc vývojáři tentokrát přizpůsobili i hudbu, ta se bude měnit podle toho, jak dobře se vám povede.

Devil May Cry 5 s sebou nese široký zájem společnosti, který je oprávněný. Hra slibuje mnoho zajímavých momentů a rozuzlení v rozsáhlém příběhu. Budeme se tak těšit na 8. březen, kdy hra vychází pro PlayStation 4, Xbox One a PC.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Devil May Cry 5 se blíží a zájem o vydání podporuje novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.