Co vznikne, když se spojí Oreo s Microsoftem? Speciální edice Xbox One X

Spojení dvou na první pohled odlišných společností přináší nový originální vzhled herní konzole.

Xbox One X

Xbox One X FOTO: Xbox - Twitter

Limitovaných edicí Xboxu One tu bylo už nespočet. Společně s Gears of War byla součástí balení i speciálně upravená konzole, svého vlastního vzhledu se dočkal i Minecraft, Halo 5, Forza Motorsport 6 či Call of Duty: Advanced Warfare. A nyní přichází i vzor na motivy celosvětově populární pochoutky Oreo.

Přední část konzole zdobí bílé pozadí s černými částicemi a v pravém horním rohu můžeme vidět i samotné oreo v mléčné lázni. Ovladač pak nabízí stejný vzor s tím rozdílem, že se částice nacházejí na levé straně a sušenka na pravé. Raději si nepředstavujeme, po kolika pivech a panácích vodky hlavy Microsoftu a Orea tato skvělá myšlenka napadla...

I když se jedná o poněkud divoké spojení diametrálně odlišných společností, musíme uznat, že se tento vzhled opravdu povedl. Sice si neumíme představit, že bychom každý den měli koukat na sušenku Oreo, ale přední část působí velmi dobře.

A pokud máte stejné pocity a chtěli byste jednu domů, musíme vás zklamat. Jedná se o speciální edici, kterou můžou získat jen vybraní šťastlivci, kteří se zúčastní soutěže. Do té se ale můžou zapojit jen soutěžící ze Spojených států amerických a Kanady. Pokud po Xboxu One X s unikátním motivem toužíte, musíte buďto požádat známého z jedné z výše uvedených zemí, nebo se sem na nějakou dobu přestěhovat a doufat, že se na vás usměje štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co vznikne, když se spojí Oreo s Microsoftem? Speciální edice Xbox One X

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.