Carmageddon: Reincarnation se svého vydání dočká v dubnu

Po 15 letech se vrací jedna z nekontroverznějších herních sérií všech dob, Carmageddon. Vývojáři ze Stainless Games oznámili, že nového dílu s trefným podtitulem Reincarnation se dočkáme za měsíc, přesněji 23. dubna. A navrch přihodili nový trailer.

Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation FOTO: Stainless Games

Už to vypadalo, že doby, kdy jsme sbírali body za přejíždění nebohých stařenek (nebo zombie, protože Německo), jsou dávno pryč. Před necelými třemi roky se ale původním vývojářům ze Stainless Games podařilo na Kickstarteru 625 tisíc dolarů na vývoj nového dílu z kdysi populární série a tak to vypadá, že o herní verzi Death Race 2000 je i po takové době stále zájem. I když v době největšího šílenství okolo Kickstarteru se taky vybraly peníze skoro na všechno...

Carmageddon: Reincarnation bude po vydání obsahovat kariéru o 50 závodech, 25 vozidel (jedno z nich však pouze pro backery), 9 map, 6 různých „závodních“ módů a nepostradatelný multiplayer až pro 8 hráčů. Na dnešní dobu docela nadprůměr, takže je těžké si stěžovat.

To nejpodstatnější ale je, že hra vypadá přesně tak, jak by vypadat měla (aspoň soudě podle traileru). Jako Carmageddon.

Carmageddon: Reincarnation opustí Early Access v už zmiňované datum, 23. dubna, pouze pro PC a vyjde vás na 25 euro.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Carmageddon: Reincarnation se svého vydání dočká v dubnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.