Apex Legends dál boří rekordy. 50 milionů hráčů pokořil dříve než Fortnite

Titul z dílny Respawn Entertainment roste raketovou rychlostí.

Apex Legends

Apex Legends FOTO: Origin

Je to až k nevíře, jakou rychlostí komunita Apex Legends roste. Ještě před měsícem jsme o tomto kousku neměli ani potuchy, přitom dnes už má tento trhák na kontě 50 milionů účtů. Pokud to porovnáme v tuto chvíli s jeho největším konkurentem Fortnitem, tak ten se na toto číslo vyšplhal až po dlouhých třech měsících.

Společně s těmito čísly jsme se mohli dozvědět i další zajímavé statistiky, které nám o aktivitě hráčů napoví mnohem víc. Během jediného měsíce prý bylo použito 158 milionů zakončovacích úderů a během stejné doby pak došlo k 170 milionům respawnům.

Jsme zvědaví, jestli se Apex Legends na stejných číslech udrží i v dalších týdnech. Pokud ano a podaří se mu ještě více vyrůst, bude to rozhodně skvělá zpráva pro všechny milovníky battle royale žánru, kteří tím pádem mohou očekávat další obsah a svědomitou péči vývojářů.

Trailer k Apex Legends (2:19) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Apex Legends dál boří rekordy. 50 milionů hráčů pokořil dříve než Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.