Apex Legends dál boří rekordy. 50 milionů hráčů pokořil dříve než Fortnite

Titul z dílny Respawn Entertainment roste raketovou rychlostí.

Apex Legends

Apex Legends FOTO: Origin

Je to až k nevíře, jakou rychlostí komunita Apex Legends roste. Ještě před měsícem jsme o tomto kousku neměli ani potuchy, přitom dnes už má tento trhák na kontě 50 milionů účtů. Pokud to porovnáme v tuto chvíli s jeho největším konkurentem Fortnitem, tak ten se na toto číslo vyšplhal až po dlouhých třech měsících.

Společně s těmito čísly jsme se mohli dozvědět i další zajímavé statistiky, které nám o aktivitě hráčů napoví mnohem víc. Během jediného měsíce prý bylo použito 158 milionů zakončovacích úderů a během stejné doby pak došlo k 170 milionům respawnům.

Jsme zvědaví, jestli se Apex Legends na stejných číslech udrží i v dalších týdnech. Pokud ano a podaří se mu ještě více vyrůst, bude to rozhodně skvělá zpráva pro všechny milovníky battle royale žánru, kteří tím pádem mohou očekávat další obsah a svědomitou péči vývojářů.

Trailer k Apex Legends (2:19) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Apex Legends dál boří rekordy. 50 milionů hráčů pokořil dříve než Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.