Videa

Video o historii CD Projektu RED (5:06) | video: YouTube

Z malého studia mezi herní giganty. Podívejte se na video o počátcích CD Projektu RED

04.03.2019 000 18:38 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kanál PlayStation si pro fanoušky připravil zajímavé video.

Příběh CD Projektu RED je zajímavý a inspirativní pro mnoho začínajících podnikatelů. Dokazuje totiž, že se z ničeho dá vypracovat až na výsluní herního průmyslu.

Pokud se i vy chcete inspirovat, tak se rozhodně podívejte na toto video, v němž jeden ze zakladatelů Marcin Iwiński ve zkratce promlouvá o historii jeho společnosti a hlavně některých opravdu zajímavých pikantnostech, se kterými se musel vypořádat během počátku.

Videu dodává na autentičnosti i jeho průvodce, kterým není nikdo jiný než dabér Geralta Doug Cockle. A to je další důvod, proč se na osm minut plných zajímavých informací podívat.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Z malého studia mezi herní giganty. Podívejte se na video o počátcích CD Projektu RED

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.