Potvrzeno! Cyberpunk 2077 se objeví na letošní E3

Další nadílky informací ohledně jedné z nejočekávanějších her dostaneme i na letošní E3.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Další nadílky informací ohledně jedné z nejočekávanějších her dostaneme i na letošní E3. Její tvůrci to potvrdili na svém twitterovém účtu. 

CD Projekt Red je znám pro svou herní sérii Zaklínač. Toto herní studio ví, co na hráče platí, a to taky umí skvěle využít. Charismatický hlavní hrdina, epický herní svět, poutavý příběh, všemi těmito aspekty polské studio tvoří dokonalý herní zážitek. Jsme si tím pádem jistí, že sázka na Cyberpunk 2077 je další výhrou v loterii.

Co tedy můžeme očekávat na samotné E3? Doufejme, že další gameplay a fotky ze hry. Co by však bylo nejvíce potěšující je přesné datum vydání, nebo alespoň nějaký náznak, protože slyšet neustále omílané heslo “až to bude hotové” rozhodně není příjemné.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Potvrzeno! Cyberpunk 2077 se objeví na letošní E3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.