Videa

Příběhový trailer k A Plague Tale: Innocence (1:24) | video: YouTube

Sourozenecké pouto a záplava krys: Podívejte se na nový příběhový trailer z A Plague Tale: Innocence

28.02.2019 000 19:03 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Je rok 1349 a lid prožívá těžké časy. Francií totiž zmítá smrtelný mor, který zabíjí tisícovky lidí. A když se objeví i v rodinně mladé Amicie, je jasné, že mají zaděláno na problémy. Společně s jejím bratrem je po útěku začne pronásledovat inkvizice a jejich jedinou možností, jak přežít, je utéct a vypořádat se se záplavou nakažených krys.

O tom je ve zkratce nový trailer, který láká na zajímavě vypadající dílko od francouzských vývojářů nesoucích název Asobo Studio. Ti už mají na triku několik povedených i méně povedených kousků, a svoje zkušenosti tak chtějí zúročit v A Plague Tale: Innocence.

Uvidíme, jestli tento kousek nabídne zajímavou hratelnost i skvělý příběh, o němž tvůrci tolik mluví. My v to budeme doufat, protože A Plague Tale zatím vypadá opravdu dobře. Titul vychází 14. května na PC, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Sourozenecké pouto a záplava krys: Podívejte se na nový příběhový trailer z A Plague Tale: Innocence

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.