Otevřená beta The Division 2 už brzy. Kdy si ji zahrajeme?

Druhý díl si zahrajeme už zítra.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 FOTO: The Verge

Díky beta verzi si budeme The Division 2 moct vyzkoušet už zítra a to na všech hlavních platformách. Majitelé PS4, Xbox One a PC tak mají na tento víkend o zábavu postaráno. Musíme však upozornit, že se jedná o časově omezenou záležitost. Preload probíhá již dnes, proto neváhejte a betu si stáhněte. Zítřejším dnem by se pak mělo všechno naplno spustit. Testování pak bude trvat až do pondělí 4. března. 15. března následně vychází plnáé verze.

Hlavní náplní bety bude prozkoumání herního světa, který bude tentokrát zasazen do Washingtonu DC, který je hlavním městem zpustošených Spojených států. Zde na nás budou čekat tři hlavní mise, pět vedlejších a hrstka dalších aktivit.

Mnoho recenzentů, kteří měli možnost si hru zahrát o něco dříve, tvrdí, že se toho moc od prvního dílu nezměnilo. Dočkáme se tedy opakování, nebo zažijeme zcela odlišný herní zážitek?

(3:57) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Otevřená beta The Division 2 už brzy. Kdy si ji zahrajeme?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.