StarCraft II: Legacy of the Void se již brzy dočká beta testování

Datum vydání posledního datadisku do strategie StarCraft II se nezadržitelně blíží a datum uzavřeného betatestování je ještě blíže. S trochou štěstí si Legacy of the Void budete moct zahrát již 31. března a vyzkoušet si většinu novinek, které Blizzard přichystal.

Starcraft II: Legacy of the Void

Starcraft II: Legacy of the Void FOTO: Blizzard Entertainment

Nebude se jednat pouze o malé novinky a drobné úpravy, Blizzard se v některých částech hry rozhodl pro zcela radikální kroky, jak uvedl ve svém oficiálním blogu. Beta se spustí dříve, než jak tomu bylo u předchozích datadisků.

Ve výsledku to bude znamenat, že ze začátku bude hra více nestabilní, budou chybět některé jednotky, vylepšení apod. Na druhou stranu bude betatestování trvat delší dobu, než je tomu obvyklé u her od Blizzardu, kromě Heroes of the Storm, jehož vývoj je zcela specifický.

Jedna z prvních větších změn, které na hráče čeká, je zdvojnásobení počtu pracovníků při startu hry, oproti klasickým šesti, jich od nového datadisku bude dvanáct. Tím by se měla urychlit počáteční fáze zápasu, která nebývá příliš zábavná. Bude zajímavé sledovat, jak si s tím poradí hráči, kteří se věnují hraní StarCraft více a jestli tato změna přežije celé betatestování a uvidíme ji i ve finální hře.

 

Druhou větší změnou prošel počet zdrojů na každé základně. To je dobrá zpráva pro všechny agresivní hráče, kteří rádi expandují. Zároveň byla upravena přesnost jednotek, které útočí na dálku, nyní by měly mnohem lépe reagovat na hráčovy příkazy.

Archon mód, který umožní dvěma hráčům ovládat jednu armádu, bude přístupný již od prvního dne testování, jak můžete vidět na videu. Stejně tak se ve videu můžete podívat i na nové jednotky a další úpravy, které Blizzard chystá.

Také se může stát, že se mnoho z těchto novinek nedostane do finální hry, Blizzard je tímto způsobem vývoje proslaven. Do betatestování se může přihlásit kdokoliv, stačí se na stránce Battle.net přihlásit a vyplnit profil pro beta testování her. S trochou štěstí se dostanete do první vlny pozvánek, která se bude rozesílat již 31. března.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: StarCraft II: Legacy of the Void se již brzy dočká beta testování

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.