Rozšíření s názvem Wild Appalachia do Fallout 76 bude zdarma ke stažení

Můžeme se těšit již začátkem následujícího měsíce.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Bethesda před pár dny oznámila, co se chystá a co můžeme očekávat od jejich nejnovějšího dílu Fallout 76. Plány jsou jasné a my se tak můžeme těšit na mnohá vylepšení a spoustu přidaného obsahu. Rozšíření budou vycházet ve třech fázích. První přijde na řadu Wild Appalachia. Upozorňujeme, že všechna rozšíření do hry budou zdarma ke stažení, což je po problémech, které s sebou nový díl nese, rozhodně příjemnou kompenzací.

“Vítejte ve světě Wild Appalachia – obsah plný nových úkolů, funkcí, událostí a systému craftingu”, tak společnost Bethesda oznamuje první přídavek do svého nejnovějšího Falloutu s titulovým číslem 76. Nebude se však jednat o pouhé jednotné vydání. Tento bonus bude postupně vycházet až do léta 2019. Co očekávat?
 

Brewing and Distilling - zmiňovaný přídavek, který bude možné stáhnout již 12. března. Vydejme se společně vstříc novým tajemstvím a přivítejme zcela novou sérii úkolů ze zakázané oblasti Nukashine.

Fasnacht Parade – o pár dní později, a to přesně 19. března, se můžeme těšit na právě Fasnacht Parade. Zde bude vaší odměnou za splnění nabízeného obsahu sada masek.

Survival – tento přídavek bude zprvu spuštěn jako beta a na základě názorů hráčů se bude přetvářet do finální podoby. Setkáme se i s odstraněním stavajících PvP omezení. Startujeme 26. března.

Shear Terror – “Odhalte šifrovaná tajemství Appalachie. V nové sérii úkolů a setkání, která oddělují monstra od mýtů.” Tak zní slova Bethesdy v českém znění. Zahrát si tento obsah bude možné 9. dubna.

Player Vending – 9. duben s sebou přinese i nejžádanější rozšíření, a to Player Vending. Hráči touto úpravou budou moci prodat za pomocí “prodejních automatů” své předměty ostatním hráčům.

Ever Upwards – Cesta do nejhlubších lesů v doprovodu nových příběhů. Od 7. května tak můžeme získat nové odznaky zásluh a přizpůsobitelný batoh.

Legendary Vendor – Legendární předmět výměnou za jiný? Není problém. Vydejme se vyhledat tajemného dodavatele.

Začátkem léta se pak můžeme těšit na rozšíření s názvem Nuclear Winter, které podle všeho přinese kompletně “nový způsob hraní”. Kromě toho očekávejme novinky jako jsou nový herní režim a legendární titul pro hráče s úrovní vyšší než 50.

Na podzim by měl své oživení slavit Wastelanders, který se ponese ve stylu “volby a následného důsledku”. Bethesda tvrdí, že se bude jednat o nejambicióznější a největší update pro Fallout 76, který nabídne úplně novou dějovou linii. Můžeme se tak těšit na příběh, který bude ovlivňován našimi rozhodnutími

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozšíření s názvem Wild Appalachia do Fallout 76 bude zdarma ke stažení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.