Gears 5 již tento rok. “Vypadá skvěle”, tvrdí šéf Xboxu

Jedna z nejpopulárnějších exkluzivit pro Xbox se brzy vrátí na naše obrazovky.

Gears 5

Gears 5 FOTO: Reprofoto Xbox.com

Další pokračování ze série Gears of War nás čeká už brzy. Tentokrát budeme moci přivítat již 5. díl, který podle slov šéfa Xboxu vypadá skvěle. Vzkázal to fanouškům na svém Twitteru, kde si můžeme všimnou i zapálenosti vývojářů do tvorby hry.

Ze všech koutů světa se však ozývá “My chceme víc”. Není divu, fanoušci čekají na nejpopulárnější exkluzivitu pro Xbox už přes 2 roky. Hra byla představena už v roce 2018, kdy se krátký útržek objevil E3, přesný datum vydání však oznámen nebyl. Podle všeho bychom se však měli dočkat už tento rok.

O čem vlastně nový díl bude? Gears 5 je první ze série, v němž bude hlavní protagonistkou žena. Hra a její příběh se bude točit okolo Keit Diaz, která byla poprvé představena ve 4. dílu. Ale nebojte se, hlavní protagonista Marcus se v pětce taktéž objeví, nebude však hrát tak podstatnou roli. Otěže hlavního hrdiny tak přebere právě Keit, která naváže na ukončení v Gears of War 4.

Gears 5 trailer (4:37) | zdroj: YouTube

Témata: Gears 5 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gears 5 již tento rok. “Vypadá skvěle”, tvrdí šéf Xboxu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.