Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová adventura Close to the Sun

Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Close to the Sun

Close to the Sun FOTO: www.closetothesungame.com

Epic Games Store začíná být silným hráčem na poli herních platforem. Ne snad širokou nabídkou titulů, ba ani sociálními funkcemi, kterými se může chlubit například Steam, ale portfoliem exkluzivit. Kromě velkých her, o kterých už jsme na našem webu psali několikrát, se ale můžeme těšit i na menší kousky. A jedním z nich je horor Close to the Sun.

Co je na něm tak zajímavého? Kromě vzhledu a hratelnosti samotné i cestička, kterou se k exkluzivitě prokousal. Její vývojáři totiž v počáteční fázi pracovali výhradně v Unity, přičemž ve stejném enginu měl vzniknout i jejich nový počin. Jenže poté se dostali k takzvanému "Unreal developer" grantu, díky kterému přešli pod křídla Unreal Enginu. A ten je provozovaný právě společností Epic Games. No a od této změny už byl kompletní přesun na další platformu od tvůrců Fortnite de facto vyjednán. Vztahy mezi oběma firmami totiž byly natolik skvělé, že dosáhnutí dohody bylo jen otázkou času.

„Naše vztahy s Epic Games a rozhodnutí přejít na Unreal Engine nám otevřelo nové fantastické možnosti v čele s kreativní svobodou a větší kvalitou našich budoucích her. Proto je vydání Close to the Sun exkluzivně na Epic Games Storu tím nejlepším možným krokem (...)," řekl Carlo Ivo Alimo Bianchi.

Horor z alternativní historie, jenž se odehrává v 19. století a budeme v něm moct potkat i Nikolu Teslu, vyjde někdy v průběhu tohoto roku.

Oznamovací trailer Close to the Sun (1:23) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová adventura Close to the Sun

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.