Videa

První ukázka nové hry od Patricka Soderlunda (0:41) | video: vimeo.com

Chystaná novinka z produkce bývalého zaměstnance EA vypadá úchvatně.

21.02.2019 000 20:05 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ambiciózní Patrick Soderlund představuje záběry ze svého připravovaného projektu

Embark Studio, tak zní název týmu stojícího za připravovaným projektem, který si zde dnes představíme. V jeho čele můžeme najít bývalého zaměstnance společnosti Electronic Arts, Patricka Soderlunda. O co půjde? Podle všeho o survival hru z prostředí sci-fi, která by měla být free-to-play.

Na první pohled úchvatné, že? Buďme však realisté a uvědomme si, že se jedná o první záběry. To jim ale neubírá na jejich kráse. Ještě působivěji to však celé vypadá, když si uvědomíme, že za tímto dílem stojí tým tří lidí. Kombinace Unreal Enginu a skenování zkrátka dokáže divy, a to i za tak krátkou dobu.

Podle Soderlanda je ale poslání této hry jiné, než by se na první pohled mohlo zdát. Tvůrci totiž chtějí podnítit větší procento lidí k tvorbě smysluplných interaktivních zážitků a vybídnout tak všechny schopné lidi k vytváření vlastních projektů. Za zmínku stojí i to, že připravovaného projektu bychom se mohli dočkat už v brzké budoucnosti.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Chystaná novinka z produkce bývalého zaměstnance EA vypadá úchvatně.

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.