Po pěti letech se dočkáme finální verze české hry Space Engineers a její obří aktualizace

Důležité aktualizace předznamenávají příchod plné verze Space Engineers.

Space Engineers

Space Engineers FOTO: Keen Software House

Plánované to bylo už dlouho, avšak skutečností se to stane až teď - Space Engineers po pěti letech a více než 200 aktualizacích konečně vyleze z early accessu. Jednu z nejlepších her odehrávající se ve vesmíru totiž čeká tzv. Major Overhaul, který můžeme očekávat 28. února.

Chystaná aktualizace má podle všeho změnit Space Engineers na hru ve svém žánru dominující. Bude se jednat o jednu z největších úprav, kterou kdy tento titul zažil. Testování této úpravy už proběhlo koncem minulého měsíce a přineslo mnoho ohlasů ze strany fanoušků. Aktualizace by měla zahrnovat vylepšení celkového herního systému a prožitku z hraní. Očekávat tak můžeme vylepšení vývojového stromu, celkové úpravy týkající se přežívání ve vesmíru, nového uživatelské rozhraní a mnoho dalších.

Pro hru byl už od samotného začátku vytvořen kvalitní základ, na kterém se může dál stavět a podle slov generálního ředitele Marka Rosy z Keen Software House je tak “budoucnost jasná.” Fanoušci tohoto vesmírného kousku se tedy mají na co těšit.

Space Engineers Beta Trailer (1:40) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Po pěti letech se dočkáme finální verze české hry Space Engineers a její obří aktualizace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.