Google chystá velké odhalení. Více se dozvíme už za měsíc na GDC

Technologický gigant chystá zajímavé něco velkého už na letošní GDC.

Google

Google FOTO: Pinterest

Letošní Game Developers Conference opět nebude skoupá na zajímavé informace a odhalení. Do San Franciska se sjede řada osobností a velkých společností. A Google letos nejenže nebude chybět, ale navíc chystá i nové informace o doposud blíže nespecifikovaném projektu. Podle všeho by mohlo jít o už dlouho avizovanou streamovací platformu, která už je ve vývoji nejméně rok. Této informaci nahrává i fakt, že už loni měli vybraní šťastlivci možnost vyzkoušet její funkčnost hraním Assassin's Creed Odyssey.

Spekuluje se také o nové konzoli, na níž už minulosti taktéž padla řeč. Ta by měla podle všeho stavět na výše zmíněném streamování, ale není vyloučeno, že půjde o plnohodnotnou konkurenci velkých domácích konzolí typu PlayStation 4 a Xbox One. A dopomoct by jim k tomu mohla i řada first party studií.

Jestli půjde o první nebo druhou možnost, případně o úplně něco jiného. se ale dozvíme až na samotném GDC 2019. Ten startuje už 18. března a končí o čtyři dny později. Návštěvníci se můžou těšit na přednášky od Simona Lindskoga a Justina Langleyho z EA DICE, povídání od příslušníků Capcomu či Ubisoftu, a dokonce na samotného Coryho Barloga, jenž se rozpovídá o posledním dílu God of War. Profesionálové napříč herním designem, tvorbou zvuku, umělé inteligence či prostí fanoušci se tedy rozhodně mají na co těšit.

Témata: Google | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Google chystá velké odhalení. Více se dozvíme už za měsíc na GDC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.