Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

Jeden polský obchod nedávno nabízel kopii Falloutu 4 na PlayStation 4 zdarma k produktu za 19 zlotých.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Loňský Fallout 76 měl řadu problémů, které tři měsíce po vydání stále ještě doznívají. Špatný technický stav, relativně nudný obsah zaměnitelný se čtvrtým dílem a malé množství změn bylo pouhou špičkou ledovce. Není tedy žádným překvapením, že prodeje tohoto kousku zřejmě nebudou nejlepší. A to dokazuje i nedávná akce jednoho polského eshopu. Ten se chtěl zbavit naskladněných zásob a udělal to opravdu fikaně. Ke kloboučkům k joystickům PS4 dualshocku za necelých 120 korun (19 zlotých) přidal hru navrch úplně zdarma

Zajímavé na tom je, že nešlo o první akci podobného ražení. Podle informací serveru VG247.com německá odnož GameStopu taktéž rozdávala Fallout 76, tentokrát si ale musel zákazník o něco více připlatit. K jeho získání totiž bylo potřeba zakoupit použitý ovladač k PlayStation 4.

S přihlédnutím na výše zmíněné problémy tak můžeme s klidem v duši říct, že se nejnovější díl ze série Fallout prodává opravdu špatně. Podle neověřených informací by se tento titul mohl pohybovat někde kolem dvou milionů kopií, což je v porovnání s jeho předchůdcem opravdu bídný výsledek. Ten se totiž dostal na podobná čísla během 24 hodin od vydání, a to pouze na Steamu. Během prvního dne pak vydělal neuvěřitelných 750 milionů dolarů.

Jsme zvědaví, kam se budou další kroky ve spojitosti s touto sérií ubírat. Už teď je ale jasné, že další čistě multiplayerový titul rozhodně očekávat nemůžeme. My doufáme, že se Bethesda vrátí k ověřené formuli, tu obalí řadou novinek, zábavnou hratelností a hlavně novým enginem.

Trailer k Fallout 76 (1:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.