Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

Dočkáme se nápravy před oficiálním vydáním?

Anthem

Anthem FOTO: Origin

Dlouho očekávaný Anthem od Bioware otevírá hráčům dveře do jejich světa nepříjemnou cestou. Zdá se, že problémy s připojením na server přetrvávají. Často vyskakující hláška tak může znepříjemnit herní zážitek.

Postupný vývoj Anthem jsme již měli možnost pozorovat několikrát. Už 25. ledna mohli hráči s VIP přístupem okusit, co nás čeká a připravit se na oficiální verzi. Od 15. února se ale možnost naskytla i členům Originu. Všichni do jednoho však hlásí stejný problém, connection failed. I když lze očekávat několik hodin zábavy a skvělého zážitku, tento problém je vskutku nepříjemný. V Bioware jsou ale se vším dobře obeznámeni a prosí hráče o jejich trpělivost. Dočkáme se tak nápravy před oficiálním vydáním hry?

Anthem byl představen na E3 už před dvěma lety. Vydání hry bylo stanoveno již na rok 2018, jak už to však u větších her bývá, museli jsme si ještě pár měsíců počkat. Konečné datum vydání je tak stanoveno na 22. února, a to na PC, PS4 a Xbox One.

Anthem Launch Trailer (01:17) | zdroj: YouTube

Témata: Anthem | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.