Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of Zelda: Link´s Awakening a mnoho dalších.

Oznámení, které prostě musí potěšit!

Nintendo Switch

Nintendo Switch FOTO: Polygon

Vy jste to ještě neslyšeli? Nintendo oznámilo herní novinky pro rok 2019 a je opravdu o co stát. Dozvěděli jsme se nové informace o připravované Fire Emblem, která bude pouze pro hlavní konzoli Nintenda, tedy pro Switch. Ale vrátíme se také v čase a přivítáme herní klasiky v novém kabátě.

Tím hlavním, co nám prezentace novinek pro rok 2019 ukázala, bylo především oznámení remaku Zeldy ještě ze stařičkého Gameboye. Přesné datum vydání však prozatím neznáme. Nedozvěděli jsme se ani mnoho informací o titulu Link´s Awakening. Jediné, co víme, je fakt, že remake bude a že nás celou hrou provede kamera shora-dolů.

Oznámení The Legends of Zelda: Link's Awaking (1:36) | zdroj: YouTube

Dále byla potvrzena existence Super Mario Maker 2, v kterém bude možné vytvářet vlastní levely stejně jako v prvním dílu. Tentokrát však můžeme čekat jistá vylepšení a víc možností, jak si vyhrát s vytvářením. Na scéně se objevil i Final Fantasy VII, který můžeme očekávat již 26. března. Toto oznámení jsme však mohli odtušit z poslední představené reklamy na Nintendo Switch, kde se právě 7 díl legendární série objevil.

Final Fantasy VII pro Nintendo Switch (2:45) | zdroj: YouTube

Jelikož v této době celým světem hýbou produkty od Marvelu, můžeme se tak těšit i na vlastní Marvelovku pro Nintendo Switch s názvem Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Věříme, že i tento titul bude zajímavým zpestřením.

Trailer k Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (1:36) | zdroj: YouTube

Zdá se, že Nintendu rostou růžky a fanoušci se mají rozhodně na co těšit. Připravte tak své konzole a peněženky, neboť toho bude vskutku hodně. A pokud ještě Nintendo Switch nemáte, rozhodně tuto “chybu” napravte a konzoli si pořiďte.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of Zelda: Link´s Awakening a mnoho dalších.

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.