Další Warhammer titul na obzoru - Deathwatch: Tyranid Invasion

Šílenství, které postihlo Games Workshop, nepřestává. Majitel práv na Warhammer a Warhammer 40k stále rozdává licence komukoli, kdo si o ně řekne. Do dlouhé řady (nanejvýš průměrných) titulů, které v posledních dvou letech vznikly, teď míří i Deathwatch: Tyranid Invasion, exkluzivní titul pro iOS.

Deathwatch: Tyranid Invasion

Deathwatch: Tyranid Invasion FOTO: Rodeo Games

Deathwatch: Tyranid Invasion je další tahovou strategií od studia Rodeo Games. Ujmete se kontroly nad Deathwatch, speciální jednotkou složenou z veteránů ze všech kapitul space marines. Ve čtyřiceti mísích se s pětičlennou skupinou postavíte, jak už napovídá podtitul, invazi tyranidů, jedné z mnoha ras ve Warhammer 40k univerzu, která vidí lidstvo nejraději na talíři.

Mezi misemi bude možné vaše mariňáky vylepšovat, ať už vyexpením nových schopností, tak novým vybavení, které v misích získate. Toho pak budete moci využít i v multiplayeru, kde se postavíte 1-3 dalším hráčům.

Deathwatch není prvním počinem Rodeo Games odehrávající se ve Warhammer univerzu. Nedávno vyšla adaptace deskovky Warhammer Quest, která byla ale přijata stejně vlažně jako všechny ostatní hry, které díky bezbřehé štědrosti Games Workshop vznikly, a ještě si vysloužila kritiku za svou předraženost.

Deathwatch vyjde v létě exkluzivně pouze na iOS. Nebylo by ale velké překvapení, pokud by se hra po několika měsících objevila i na Steamu za několikanásobně vyšší cenu, jak už to Rodeo Games stihli udělat jednou s Warhammer Quest.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Warhammer titul na obzoru - Deathwatch: Tyranid Invasion

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.