Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

Pokud přemýšlíte nad koupí The Division 2, nyní máte o důvod víc, proč si jej pořídit.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 FOTO: The Verge

Ubisoft oznámil, že pokud si předobjednáte nadcházející titul z dílny Massive Entertainment a dalších čtyřech studií, dostanete jako bonus hru zcela zdarma. Vybrat si můžete hned z trojice titulů. K dispozici je Ghost Recon: Wildlands, Far Cry Primal či Watch Dogs 2, čili trojice skvělých kousků, žádný odpad.

Jaké jsou v tom háčky? Tak za prvé - časové omezení. Předobjednat musíte do 14. března, rozhodnutí ale můžete odložit o další dva týdny, přesněji do 31. března. Druhým háčkem je potom fakt, že tuto nabídku můžou uplatnit pouze počítačoví hráči skrze Uplay a Epic Games Store, kde The Division 2 exkluzivně vychází. Majitelé konzolí mají bohužel smůlu.

Otázkou však zůstává, jestli jde jen čistě o marketingovou akci, nebo náznak, že se nástupce povedeného (avšak nedotaženého) prvního dílu špatně prodává. To se ale samozřejmě nedozvíme.

Trailer k The Division 2 (2:31) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.