Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

Pokud přemýšlíte nad koupí The Division 2, nyní máte o důvod víc, proč si jej pořídit.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 FOTO: The Verge

Ubisoft oznámil, že pokud si předobjednáte nadcházející titul z dílny Massive Entertainment a dalších čtyřech studií, dostanete jako bonus hru zcela zdarma. Vybrat si můžete hned z trojice titulů. K dispozici je Ghost Recon: Wildlands, Far Cry Primal či Watch Dogs 2, čili trojice skvělých kousků, žádný odpad.

Jaké jsou v tom háčky? Tak za prvé - časové omezení. Předobjednat musíte do 14. března, rozhodnutí ale můžete odložit o další dva týdny, přesněji do 31. března. Druhým háčkem je potom fakt, že tuto nabídku můžou uplatnit pouze počítačoví hráči skrze Uplay a Epic Games Store, kde The Division 2 exkluzivně vychází. Majitelé konzolí mají bohužel smůlu.

Otázkou však zůstává, jestli jde jen čistě o marketingovou akci, nebo náznak, že se nástupce povedeného (avšak nedotaženého) prvního dílu špatně prodává. To se ale samozřejmě nedozvíme.

Trailer k The Division 2 (2:31) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.