Čeká nás návrat ke staré dobré hratelnosti pověstného Call of Duty?

V rámci výkazu zisků společnost oznámila, že v roce 2019 se můžeme těšit na nový díl.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: Polygon

Minulý rok nás Activision překvapil pojetím nejnovějšího Call of Duty s podtitulem Black Ops 4. Hra se skládala pouze z multiplayeru, což fungovalo velmi uspokojivě a mnoha fanouškům to přišlo jako skvělé oživení.

Nyní však začínají vyvěrat na povrch informace, že se v novém dílu opět vrátí kampaň, která podle slov Dennise Durkina bude zasazena do jedné z nejdůležitějších událostí historie Call of Duty. Podle všeho by tento krok měl přitáhnout jak nové fanoušky, tak i staré veterány.

„Hra bude obsahovat zcela novou kampaň, obrovský a rozsáhlý multiplayerový svět a samozřejmě zábavné co-op hraní,” řekl prezident společnosti Activision, Rob Kostich.

Dočkáme se tak pokračování některé z úspěšných značek? A stane se nové Call of Duty hlavním tahounem studia pro rok 2019? Podle všeho se to očekává, v Activisionu jsou ale nejspíše realisté a vědí, že takových zisků jako u Black Ops 4 dosáhnout nemohou. Podle webu Statista.com totiž BO4 dosáhl na nádherných 14 milionů prodaných kopií, což jej sice neřadí mezi nejprodávanější díly série, ale jde o pořádnou vzpruhu pro tuto “umírající sérii”.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Čeká nás návrat ke staré dobré hratelnosti pověstného Call of Duty?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.