Bioware oznamuje, že herní série Mass Effect rozhodně není u konce

Máme se těšit na nový díl?

Tentokrát to budeme muset zmáknout bez Sheparda

Tentokrát to budeme muset zmáknout bez Sheparda FOTO: BioWare

Mike Darrah a Casey Hudson naznačují, že Mass Effect má stále důvěru Biowaru poté, co v roce 2017 vyšel nepříliš úspěšný díl s podtitulem Andromeda.

„Máme mnoho místa pro tvorbu úplně nového děje. Je spoustu příběhů, které nebyly vyprávěny. Existuje spousta zajímavého prostoru ve vesmíru, které je potřeba prozkoumat,” řekl Mike Darrah pro Polygon.

V myslích vývojářů je tak Mass Effect velmi rozsáhlou myšlenkou. Pouze čas ukáže, na co se v budoucnu můžeme těšit. Upřímně si ale myslíme, že mnoho fanoušků by další díl uvítalo. Nyní je však pro Bioware hlavní prioritou Anthem, který přijde na trh již za pár dní. A právě o něm kolují zvěsti, že na jeho úspěchu bude celé studio závislé. 

Rozhodně se ale vyplatí celou situaci okolo studia sledovat. Zvláště po oznámení vydavatele, který nedávno do světa vypustil informaci, že od Anthemu očekává alespoň 6 milionů prodaných kopií během jednoho měsíce.

Trailer k novému Dragon Age (1:05) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bioware oznamuje, že herní série Mass Effect rozhodně není u konce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.