Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

Přes víkend se žádný hráč nebude ani minutu nudit.

Arma 3

Arma 3 FOTO: Bohemia Interactive Studio

Víkendové akce, během kterých si můžeme vyzkoušet řadu her úplně zdarma, jsou už téměř tradicí. A nezřídka se stává také to, že je během onoho víkendu nabízeno hned několik titulů. A to samé se stane i ten nadcházející. Hráči si tak mohou vybrat, jestli dají přednost multiplayerové akci od Ubisoftu, nebo kousku s českých luhů a hájů.

Pokud si zvolíte Rainbow Six Siege, můžete si rovnou vybrat i preferovanou platformu. Tento kousek si totiž zdarma nezahrají jen majitelé počítačů s Uplay klientem (případně Steamem), ale i uživatelé Xboxu One a PS4. K hraní na PlayStation 4 nebude nutné vlastnictví PS Plus, o Xboxu se však to samé říct nedá. Abyste si zahráli, budete muset vlastnit aktivní předplatné Gold. Samotná akce potom začíná 14. února a končí o tři dny později. Na PS4 a PC bude možné začít stahovat o den dříve, hra se ale odemkne až ve výše zmíněný datum.

Arma 3 luxus v podobě multiplatformního zážitku zdarma nenabídne, Bohemia Interactive ale tento "neduh" hráčům vynahradí o něco delší zkušební dobou. Ta potrvá narozdíl od Rainbow Six Siege až do pondělí 18. února a k dispozici bude jak základní hra, tak rozšíření Apex.

Samozřejmostí budou i doprovodné slevy. Titul od českých vývojářů společně s výše jmenovaným přídavkem bude možné získat s 66% slevou, Ubisoft pak nabídne cenové srážky v rozmezí 28 - 60 procent na Steamu, na Uplayi pak až do 70 procent.

Trailer k Arma Apex (1:43) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.