Civilization VI je na omezenou dobu zdarma

Při příležitosti vydání DLC Gathering Storm si můžete zahrát Civilization VI zcela zdarma.

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI FOTO: Firaxis

Jsou strategie jako je Total War, kde se mísí bitvy reálném čase s budováním a tahovým systémem, či hry pro válečnické a obchodnické mozky ve stylu Europa Universalis. A pak je tu série Civilization, která svým unikátním přístupem a hratelností baví už téměř 27 let.

Od té vydání prvního dílu se změnilo spoustu věcí. Herní trh prahne po battle royale žánru a konzole a PC jsou několikanásobně výkonnější, čehož ostatně využívá i šestka. Ta svou vylepšenou grafikou a tradiční, byť notně obohacenou, hratelností neustále baví miliony hráčů po celém světě. A pokud vám tento skvost až doposud protékal mezi prsty, nebo jste se báli, že vás nebude bavit, máme pro vás skvělou zprávu.

Vydavatelé si při příležitosti vydání DLC Gathering Storm, kterého se dočkáme už za dva dny, připravili speciální akci, během níž si můžete vyzkoušet Civilization VI zcela zdarma. Tato speciální nabídka potrvá až do 14. února.

Pokud vás ale tento kousek chytne, můžete rovnou využít slevové nabídky. Základní hra bez jakýchkoliv přídavků je nabízena s 75% slevou, tedy za necelých 410 korun. Za příplatek v hodnotě 135 korun pak dostanete nejen samotnou hru, ale i balíček šesti DLC obsahujících Vikingské, Polské či Perské scénáře. Za téměř dvojnásobek je pak dostupný stejný balík, k němuž je navíc přibaleno rozšíření Rise and Fall.

Oznamovací trailer k Civilization VI: Gathering Storm (2:58) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Civilization VI je na omezenou dobu zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.