Videa

10 minut záběrů z Rage 2 (10:00) | video: YouTube

Rychlost, pestré barvy a plno akce: Rage 2 v nových záběrech z hraní

12.02.2019 000 19:30 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

První díl Rage byl spíše průměr. Tedy alespoň podle fanoušků, kteří v recenzích nehledají příliš přívětivá slova. I přesto se ale prodal poměrně slušný počet kopií (něco přes dva miliony), což tvůrce i vydavatele donutilo k vytvoření druhého dílu. A ten se nyní ukázal v nových desetiminutových záběrech z hraní.

Co k tomu říct. Asi jen to, že Rage 2 zatím vypadá jako bezduchá střílečka. Svého předchůdce v ničem nezahambí, neboť o tom ostatně jednička byla také. V záběrech tedy po vzoru předchozích vět vidíme spoustu akce, desítky pobitých nepřátel a také několik drobných chyb.

První, čeho jsme si všimli, bylo pozdní načítání textur. To se ale dá v klidu přehlédnout, zejména s přihlédnutím na fakt, že se jedná o záznam z konzolové verze. Co už ale tak odpustitelné není je na na první pohled hloupá umělá inteligence, která si doslova nabíhá na porážku a mnohdy se ani nesnaží krýt za nedalekými objekty.

Z videa ovšem nakonec máme pozitivní pocit. Grafické zpracování vypadá dobře, akce nejspíše bude také zábavná, což demonstrovalo i učení nové dovednosti jako vystřižené z bojovek. Jestli to ale bude opravdu zábava, to zjistíme až 14. května, kdy Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Rychlost, pestré barvy a plno akce: Rage 2 v nových záběrech z hraní

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.