Videa

Speciální zbraně v novém traileru na Metro Exodus. (2:54) | video: YouTube

Metro Exodus v novém traileru představuje speciální zbraně

12.02.2019 000 19:02 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Metro Exodus bude revoluce v sérii. Nabídne rozlehlý svět plný zajímavých aktivit a také spoustu možností pro všechny, kteří se chtějí vyřádit nad zabíjením mutantů a modifikací zbraní. A že bude co vylepšovat! Pušek, pistolí, samopalů a dalších vražedných zbraní nabídne titul od 4A Games poměrně dost, přičemž dvě z nich nám tvůrci ukázali v novém traileru.

Jako první přišel na řadu Tikhar. Jedná se tichou zbraň poskládanou z posbíraných surovin, která je díky klasické i výbušné munici vhodná pro téměř každý typ nepřátel. Své uplatnění ale najde i v noci a při nepozorovaných přepadech zdálky, zvláště po připevnění přibližovacího hledí a laserového zaměřovače.

Helsing potom nabízí další alternativu pro vyznavače stealthu. Kovové šipky tohoto kuší hladce prorazí lidskou kůži a při výstřelu vydají jen nepatrný hluk. Výbušná varianta je pak naprostým opakem. Proti obrněným nepřátelům a zmutovaným příšerám ale rozhodně přijde vhod. A komu by nestačila velikost zásobníku a rychlost střelby, bude moct sáhnout po modifikaci, která tyto neduhy odstraní. Počítejte ale s nižším poškozením.

Na tyto dva mazlíčky a další skvělé kousky se můžeme těšit už 15. února, kdy Metro Exodus vychází na PC, PS4 a Xbox One, přičemž na počítači se objeví exkluzivně na Epic Games Store. Steam se dočká až následující rok.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Metro Exodus v novém traileru představuje speciální zbraně

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.