Sjednocení Číny se odkládá. Total War: Three Kingdoms vyjde o dva měsíce později

Číňané si budou muset na sjednocení počkat o něco déle...

Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms FOTO: Steam

Hry ze série Total War se nesmazatelně zapsaly do historie strategického žánru. Ať už jde o počátek jménem Shogun, revoluci v podobě Rome, velký krok vpřed s Empire, či moderní odbočky ze světa Warhammeru, vždycky se jednalo o kvalitní kousky, které se milovníkům tohoto žánru nesmazatelně vryly do paměti. A i když si na další velký díl budeme muset ještě nějakou dobu počkat, už brzy se můžeme těšit na nový přírůstek do rodiny s přídomkem Three Kingdoms.

Titul, jenž bude pojednávat o sjednocení Starověké Číny, ale bohužel nedorazí tak brzy, jak se původně předpokládalo. Dočkat jsme se totiž měli už na začátku příštího měsíce, přesněji 7. března, nakonec ale budeme muset vydržet až do 23. května. Vývojáři však k odkladu mají pádný důvod. Chtějí totiž Three Kingdoms udělat co nejlepší, doladit poslední mušky a vydat jej v co nejlepším stavu.

„Byly to pro nás neuvěřitelně rušné a zároveň úžasné měsíce. Ukázali jsme vám ze hry mnohem víc, než kdykoliv předtím, připravujeme několik revolučních prvků, které vypadají opravdu dobře. My ale chceme, aby vypadaly skvěle. Proto jsme se rozhodli posunout datum vydání až na 23. května 2019," napsali tvůrci ve svém vývojářském deníčku.

Na odkladu by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby vývojáři ještě před týdnem v traileru netvrdili, že Total War: Three Kingdoms vyjde už 5. března. Pokud se na toto video chcete podívat, přečtěte si náš článek, v němž jsme mimo jiné psali o Dong Zhuovi, jednom z vůdců, na které zde narazíme.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sjednocení Číny se odkládá. Total War: Three Kingdoms vyjde o dva měsíce později

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.