Videa

Trailer k novému obsahu s Geraltem z Rivie do Monster Hunter: World (1:59) | video: YouTube

Geralt z Rivie se tentokrát podíval do hry Monster Hunter: World

11.02.2019 000 18:40 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Spolupráce Capcomu a CD Projektu Red byla předtuchou něčeho unikátního. Předtuchou nebezpečného úkolu, který potřebuje nezvyklého hrdinu. Že by na to byl potřeba zaklínač?

Toto obohacení titulu, které je možné hrát už od konce minulého týdne, je dostupné pouze těm hráčům, kteří dosáhli určitého ranku ve hře. Geralt z Rivie se pomocí portálu ocitá tváří v tvář naší vytvořené postavě. A jeho úkol zní jasně, najít a zabít nekkera, který rovněž přichází ze světa jako náš dobře známý Šedý vlk. Pokud tento nebezpečný úkol splníte, dostanete odměnu v podobě speciální sady zbraní, výzbroje či předmětů. Dočkáme se i nových gest, titulů a nového vzhledu pro guild karty s tématikou Zaklínače.

Druhá část, kterou si pro nás vývojáři připravili, se už pomalu blíží. Přesné datum vydání je stanoveno na 15. února a stejně jako ta první bude zdarma ke stažení. Tato část  však bude vhodná spíše pro zkušenější hráče.  

Ať už si vyzkoušíte jakýkoliv úryvek Geraltovy poutě v Monster Hunter: World, vězte, že herní čas nebude vyplněn pouze tupým zabíjením. Je totiž možné vést mnoho dialogů, které jsou díky spolupráci dvou vývojářských studii posunuté o laťku výš. A fanouškovská základka obou her bere právě tento aspekt jako to největší lákadlo.

Veškerý obsah je dostupný pouze pro Playstation 4 a Xbox One. PC hráči si tak musí ještě nějakou dobu počkat.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Geralt z Rivie se tentokrát podíval do hry Monster Hunter: World

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.