Videa

Trailer k Warhammer: Chaosbane (1:22) | video: YouTube

Nový Warhammer s podtitulem Chaosbane bude mít betu

11.02.2019 000 18:12 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nový Warhammer byl představen už minulý rok, nyní však tvůrci spustili předobjednávky a připravili si pro nás malé překvapení.

Pokud si hru předobjednáte, můžete dostat přístup do beta testování, které bude rozdělené na dvě části. První část nás čeká již v březnu, zatím co ta druhá hned následující měsíc. Beta hráčům umožní zahrát si několik misí z kampaně, stejně jako otestovat funkčnost kooperativního režimu za všechny čtyři třídy.

Zdá se vám, že jste něco podobného už někde viděli? Nedivíme se. Hra na první pohled silně připomíná Diablo. I tak na nás působí solidním dojmem a pokud se naskytne možnost, zahrajeme si ji všemi deseti! 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový Warhammer s podtitulem Chaosbane bude mít betu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.