Sobotní jednohubky: Dirt Rally 2.0 ve VR, tvůrci Jurassic World Evolution chystají novou hru

Na dnešní večer jsme si pro vás připravili souhrn krátkých zpráv. Rychlé a stručné novinky na jednom místě, které v případě dalších zajímavostí budeme aktualizovat!

Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution FOTO: www.alphacoders.com

The Outer Worlds dohrajeme maximálně za 40 hodin

Nově chystané RPG od Obsidian Entertainment podle slov tvůrců zabere zhruba 15 - 40 hodin našeho času. Toto číslo se bude odvíjet zejména od stylu, kterým se rozhodneme tento titul projít. Vyznavači stealthu si The Outer Worlds užijí o něco déle, bojovníkům potom projití stejné cesty zabere o něco méně času.

A podle slov Tima Caina, kterého vyzpovídal magazín Game Informer, nemáme očekávat ani masivní otevřený svět. Hra tedy bude spíše lineárnější a bude sázet na prvek znovuhratelnosti. Na finální titul se můžeme těšit už na konci letošního roku na PC, PS4 a Xbox One.

Oznamovací trailer k The Outer Worlds (2:09) | zdroj: YouTube

Dirt Rally 2.0 dostane podporu virtuální reality

Další závodní hra ve VR! Novým přírůstkem s podporou virtuální reality bude už toto léto Dirt Rally 2.0. Titul, který ji původně neměl vůbec v plánu, se na ni tedy může nakonec těšit. Co stojí za touto razantní změnou? Podle slov tvůrců jde zejména o poptávku ze strany hráčů. Vývojáři totiž mezi fanoušky zjišťovali, jestli by byl vůbec o něco takového zájem. Oznámení VR verze tak potvrzuje, že zájem opravdu je.

img-responsive

Dirt Rally 2.0 | foto: Steam

Blacklight Retribution nadobro zavře svoje brány

Vývojáři tohoto futuristického multiplayerového kousku skončili už téměř před třemi roky, titul ale stále bylo možné hrát. To se ovšem brzy změní, protože vydavatel skrze příspěvek na Redditu oznámil, že 11. března dojde k vypnutí všech serverů. Tři dny před tím, než k tomuto okamžiku dojde, budou všechny předměty z virtuálního obchodu dostupné zcela zdarma. Hráči, kteří si tedy nestihly některé z nich náležitě vyzkoušet, tak budou mít poslední šanci.

Trailer k Blacklight Retribution (1:14) | zdroj: YouTube

Frontier Developments vyvíjí novou hru

Tvůrci Elite Dangerous připravují zcela nový titul. Má jít o zbrusu novou značku, celkově už čtvrtou do portfolia této společnosti a dočkat se ji máme už v průběhu tohoto roku. Pokud půjde o stejné skvosty jako je Jurassic World Evolution či Planet Coaster, tak se rozhodně máme na co těšit!

Trailer k Jurassic World Evolution (1:25) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sobotní jednohubky: Dirt Rally 2.0 ve VR, tvůrci Jurassic World Evolution chystají novou hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.