DISKUZE K ČLÁNKU Nachystejte si obleky! Anthem v novém launch traileru navnazuje na blížící se vydání

Vydání nového RPG titulu od tvůrců Dragon Age se nezadržitelně blíží a tak tvůrci 13 dní před tím, než k němu dojde, vypustili do světa launch trailer. Ten de facto nic nového neukazuje. Vidíme v něm čtveřici freelancerů, ukázky soubojů a krátké představení hry pro všechny, kteří s ní ještě neměli tu čest.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.