Videa

Launch trailer ke hře Anthem (1:17) | video: YouTube

Nachystejte si obleky! Anthem v novém launch traileru navnazuje na blížící se vydání

09.02.2019 000 20:25 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vydání nového RPG titulu od tvůrců Dragon Age se nezadržitelně blíží a tak tvůrci 13 dní před tím, než k němu dojde, vypustili do světa launch trailer. Ten de facto nic nového neukazuje. Vidíme v něm čtveřici freelancerů, ukázky soubojů a krátké představení hry pro všechny, kteří s ní ještě neměli tu čest.

Video se už v tuto chvíli blíží k půl milionu zhlédnutí, což je za jeden den dost velké číslo. O tom, jestli se ale smělé komerční plány vydavatelů uskuteční, nám však nikterak nenapovídají. EA totiž počítá, že se během jednoho měsíce prodá 6 milionů kopií, což může znít v kontextu s posledními událostmi úsměvně.

Ale kdo ví. Třeba se zadaří a Anthem přiláká dostatečné publikum k tomu, aby tohoto cíle dosáhlo. To ale zjistíme až po vydání a zveřejnění výsledků. A na ty si ještě nějaký ten pátek počkáme…

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nachystejte si obleky! Anthem v novém launch traileru navnazuje na blížící se vydání

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.