DISKUZE K ČLÁNKU Budovatelské Anno 1800 otevře své brány pro všechny. Beta bude před vydáním zcela zdarma

Trailer, který představoval další díl ze série Anno, už bylo možné vidět na Gamescomu 2018. Tehdy se mluvilo o datu , který ukazoval na konec února 2019. Podle posledních informací se však vydání posune a to až na 16. duben. Bohužel, stává se. Nezbývá tedy nic víc než čekat. Vývojáři si to však u fanoušků chtějí vyžehlit, a tak tento odklad vynahrazují betou zdarma. Ta světlo světa spatří 12. dubna a k jejímu hraní nebude nutné žádné registrování. Tedy pokud máte účet na Uplayi, na němž si ji bude možné stáhnout.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.