Videa

Trailer k beta verzi hry Anno 1800 (2:01) | video: YouTube

Budovatelské Anno 1800 otevře své brány pro všechny. Beta bude před vydáním zcela zdarma

08.02.2019 000 20:41 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Trailer, který představoval další díl ze série Anno, už bylo možné vidět na Gamescomu 2018. Tehdy se mluvilo o datu , který ukazoval na konec února 2019. Podle posledních informací se však vydání posune a to až na 16. duben. Bohužel, stává se. Nezbývá tedy nic víc než čekat. Vývojáři si to však u fanoušků chtějí vyžehlit, a tak tento odklad vynahrazují betou zdarma. Ta světlo světa spatří 12. dubna a k jejímu hraní nebude nutné žádné registrování. Tedy pokud máte účet na Uplayi, na němž si ji bude možné stáhnout.

Tentokrát zamíříme do 19. století, což bude v porovnání s posledními díly výrazný posun zpět. Naším úkolem jakožto starostou bude ovlivňování všech základních faktorů, které jsou pro vývoj civilizace zapotřebí. Budeme se tak muset zaměřit nejen na spokojenost samotných obyvatel, ale také na znečištění, dopravní a bojové technologie, ale také na vzdělání či cestovní ruch, který by mohl do naší kasy přinést několik chechtáků navíc.

Utopit několik drahocenných hodin tedy nejspíše nebude tak obtížné, zejména pro příznivce tohoto žánru, kterým dozajista přibude na poličku další krabička. Jestli ale její obsah bude dostatečně kvalitní, zjistíme až v dubnu, kdy Anno 1800 vychází na počítače s operačními systémy Windows 7, 8.1 a 10.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Budovatelské Anno 1800 otevře své brány pro všechny. Beta bude před vydáním zcela zdarma

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.