Assassin's Creed Odyssey dostane New Game+. Dočkáme se ho už tento měsíc

Další desítky hodin strávené v Řecku?

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Všichni fanoušci posledního Assassin's Creed, kteří ještě nemají dost Starověkého Řecká a příběhů v něm ukrytých, si budou moct už tento měsíc svoji pouť prodloužit díky chystanému modu New Game+. Vývojáři to oznámili skrze oficiální twitterový účet hry.

 

Bližší informace zatím nejsou známy, dá se ale očekávat, že přijde další zvýšení stropu úrovně hrdiny. Změny ve stromu dovedností nejspíše nebudou na pořadu dne. Tohle všechno jsou ale jenom naše domněnky, které může Ubisoft příští týden hravě smáznout. V jeho průběhu totiž můžeme očekávat podrobnosti, které by se s největší pravděpodobností mohli rámcově dotknout i nadcházejícího DLC.

Jak jste na tom vy? Hrajete Assassin's Creed Odyssey pořád dokola, nebo vás tento díl nezaujal. Ať máte jakýkoliv názor, určitě nám jej napište do diskuze pod tímto článkem, popřípadě do komentářů na sociálních sítí, kde si jej velice rádi přečteme.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey dostane New Game+. Dočkáme se ho už tento měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.