DISKUZE K ČLÁNKU Sekiro: Shadows Die Twice již brzy. Vývojáři představují příběh hlavního hrdiny pomocí krátkého traileru

Sekiro se už pomalu blíží a my se již nemůžeme dočkat. Čeká nás další kvalitní soul žánr nebo zklamání roku? Fantastické úspěchy vývojářů naznačují, že se nejspíše můžeme těšit na první zmiňovanou možnost. Přece jen mluvíme o studiu From Software, které za sebou má hry jako je Dark Souls nebo Bloodborne, které se pro mnohé hráče staly studnou, v níž utopili desítky až stovky hodin.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.