Videa

Trailer poodhalující minulost hrdiny Sekiro: Shadows Die Twice (1:07) | video: YouTube

Sekiro: Shadows Die Twice již brzy. Vývojáři představují příběh hlavního hrdiny pomocí krátkého traileru

08.02.2019 000 18:55 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Sekiro se už pomalu blíží a my se již nemůžeme dočkat. Čeká nás další kvalitní soul žánr nebo zklamání roku? Fantastické úspěchy vývojářů naznačují, že se nejspíše můžeme těšit na první zmiňovanou možnost. Přece jen mluvíme o studiu From Software, které za sebou má hry jako je Dark Souls nebo Bloodborne, které se pro mnohé hráče staly studnou, v níž utopili desítky až stovky hodin.

A mezi tyto velikány by se brzy mohlo přidat i Sekiro: Shadow Die Twice, jehož vývojáři nám před pár hodinami ukázalo oficiální trailer, jenž se věnuje příběhu hlavního hrdiny. Tvůrci oproti svým posledním hrám mění pár hlavních aspektů. Jako první si můžeme všimnout, že našemu hrdinovi byl propůjčen hlas. A i příběh bude odlišný, zejména díky svému zasazení. Ten nás totiž zavede do válkou zmítaného Japonska, kde se setkáme se specifickými postavami, které stejně jako my budou mít vlastní příběh, pocity, emoce a jistou dávku morálky.

Co se týče soubojové mechaniky a boss fightů, můžeme čekat jisté změny oproti předchůdcům i tady. Jak prozradil ředitel From Software Hidetaka Miyazaki, můžeme se těšit na lepší dynamiku při soubojích s bossy. Už to tedy nebude jen o běhání pod kotníky a správném načasování útoků.

Vydání Sekiro:Shadows Die Twice je stanoveno na 22. března a to na PC, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Sekiro: Shadows Die Twice již brzy. Vývojáři představují příběh hlavního hrdiny pomocí krátkého traileru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.