Získejte první Crackdown zcela zdarma

Při příležitosti vydání Crackdown 3 rozdává Microsoft první díl zcela zdarma.

Crackdown 3

Crackdown 3 FOTO: Polygon

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Titul představený už na E3 2014 jako exkluzivita pro Xbox konečně po tolika letech vyjde a i Microsoft cítí, že se tato sváteční událost musí náležitě oslavit. Proto si všichni majitelé Xboxu One mohou až do 15. února vyzvednout první díl Crackdown zcela zdarma.

Co pro to musíte udělat? Stačí zapnout Xbox (logicky), zamířit do Microsoft Storu, následně vyhledat hru podle názvu a vyzvednout si ji po kliknutí na tlačítko "Download". Tato speciální akce pak potrvá do 15. února. Ve stejný den potom vychází i dlouho očekávaný třetí díl.

Tak co, využijete této speciální akce, nebo konzoli od Microsoftu doma nemáte? Napište nám to do komentářů na našich sociálních sítích, nebo do diskuze pod tímto článkem.

Gameplay z Crackdown (9:08) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte první Crackdown zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.