DISKUZE K ČLÁNKU Krysy jako stěžejní prvek hry? A Plague Tale odhaluje nevídané možnosti v novém videu

Už dlouho jsme se na žádnou hru netěšili tolik, jako na Plague Tale od Asobo Studio. Ti pod dohledem vydavatele Focus Home Interactive finišují svoje přípravy na vydání jednoho z nejzajímavějších titulů tohoto roku, a my se tak můžeme podívat na další zajímavé video, ve kterém nám tentokrát tvůrci představují další stěžejní prvek hry - krysy.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.